Přejetá jak...

26. dubna 2007 v 21:50 | WeruSchka |  x..DiARy..x
..Bože...proč si poslední dobou (přesněji řečeno od pondělí..) připadam jak přejetá parním válcem?Jako vyžvýkaná žvýkačka,odhozená do koše...jako použitej kapesník..jako...jako..
Já se tady vzhledem k tomu,že sem chodí poměrně dost lidí,nemůžu o těhle problémech moc vypisovat,ale věřim,že lidem,kterým by mělo,dochází,o čem mluvím..
Stačilo jedno špatně vyložené gesto...jeden špatný čin a pár neuvážených slov a zas se všechno štěstí,pečlivě budované od základů,zřítilo na moji hlavu jako domeček z karet.. Od toho dne jsou všechna rána stejně nudná,šedivá,bezvýznamná...Nechce se mi vstávat..nemam už totiž proč...Chodím ulicemi,nevidím už domy,chodím lesem,nevidím už stromy,chodím všude dokola,nevidím už nebe,ať se kouknu kamkoliv,vidím jenom tebe...tebe a tebe a tebe krát tebe...Prostě si se vůbec neptal a vpadl do mýho života,udělal v něm bordel minimálně na 2 roky a vypadl....když jsem si v sobje jakžtakž uklidila,zas přijdeš a všechno rozházíš...A já jsem tak hloupá,že prostě nedokážu zamknout....za minulostí... Protože bez tebe prostě můj život není ŽIT,ale jen PŘEŽÍVÁN...a já jsem schopna to riskovat znovu a znovu,i přes tu bolest,co to působí,ptž TY jsi ten jediný...
magořim,hrabe mi...ale je to tak...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama